Партнери

Переяслав-Хмельницька міська рада  – представницький орган місцевого самоврядування, який наділений правом представляти інтереси територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького і приймати від її імені рішення та здійснювати в її інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про статус депутатів місцевих рад“, Європейською хартією місцевого самоврядування, Статутом територіальної громади, іншими нормативно-правовими актами та цим Регламентом.

 

 

Переяславська земля — складова частина Київщини — здавна була адміністративним центром певної округи, розміри і межі якої не раз змінювалися. За епохи Київської Русі це було Переяславське князівство, що охоплювало всю лівобережну частину Середньої Наддніпрянщини і землі на північний схід, у XVII–XVIII ст. — Переяславський полк. Із ліквідацією автономії України наприкінці XVIII ст. Переяслав став повітовим центром Полтавської губернії. З 1921 року Переяславський повіт входить до Київської губернії, а після утворення 27.02.1932 року Київської області Переяславський район ввійшов до її складу. В 1943 році Переяславський район переіменовано в Переяслав-Хмельницький.
 
 
 
«Манускрипт 2012» - рекламна і сувенірна продукція та матеріали для упаковки
Оригінально упакований подарунок завжди приємніше і дарувати, і отримувати. Це красиво, плюс інтрига, адже так цікаво, що ж там усередині. Стильна упаковка - це не просто барвиста обгортка з квіточкою, це важлива складова рекламної кампанії і невід'ємний атрибут розкрутки бренду. В умілих руках звична упаковка може перетворитися на справжній витвір мистецтва, гідне не меншої захоплення, ніж її вміст.
 
 
 
 
Слобожанський спортклуб «Стаєр-Атлон» - створений в 2002 році спортсменами-любителями м.Первомайський та Первомайського району Харківської області з метою об'єднання однодумців для розвитку і популяризації здорового способу життя
 
 
 
Клуб було створено 18 березня 2011 року ентузіастами розвитку тріатлону на Україні, організаторами багатьох мультиспортивних змагань, тріатлонів, пробігів. Головною метою створення Клубу є зосередження співпраці любителів спорту на створенні змагань з тріатлону на Україні, популяризація здорового способу життя.  Головними ініціаторами створення Клубу є Микола Іванович Ястребов та Андрій Ястребов.
 
 
 
 
Пропли 3,86 км, проїдь на велосипеді 180 км та пробіжи марафон! Без відпочинку, без зупинки. Пишайся цим все життя.
На ironstat.org.ua зібрані імена всіх залізних триатлетів України, які коли небудь  фінішувавших на довгій  дистанції тріатлону.
 
 
 

Це місце зарезервовано для вас. Зв'яжіться з нами, щоб стати партнером культового тріатлону Слов'янська Хвиля

 

 

Тріатлон

це здовов´я

Тріатлон

це витривалість

Тріатлон

це перемога
Top