Спонсори

 

ГЕНЕРАЛЬНИЙ СПОНСОР

ЕПГ «Югенергопромтранс» — перша українська компанія, що реалізує біоенергетичні проекти на деревній трісці в Україні.

Компанія заснована у 2005 році та є власником і оператором когенераційних потужностей, а також розробником проектів альтернативної енергетики.

На рахунку компанії когенераційна станція в місті Сміла (Черкаська обл.) та проект, що реалізується ТЕС потужністю 5 МВт у місті Переяслав-Хмельницький (Київська обл.)

 

ОФІЦІЙНИЙ СПОНСОР

 

Unicorn Systems - експерт на міжнародному ринку інформаційних технологій. Компанія надає комплексні послуги та рішення, що охоплюють процеси системної інтеграції, розробки на замовлення, експлуатації та первинної й вторинної підтримки інформаційних систем. Команда Unicorn Systems UA почала працювати в Україні 7 років тому і вже встигла реалізувати якісн іпроекти, закріпивши засобою репутацію надійного постачальника і розробника комплексних рішень.

Компанія постійно розвивається, підтримуючи тісну співпрацю з 300 європейськими компаніями у 25 країнах світу, Unicorn Systems продовжує розширювати сфери своєї компетенції та відкривати нові представництва.

 

 

Компанія "Терра" - традиційний спонсор тріатлону СХ а Переяславі.
ТОВ «ТЕРРА» входить в число передових підприємств України з виробництва круп і пластівців швидкого приготування, каш моментального приготування.
На заводі налагоджено повний технологічний цикл виробництва, що дозволяє контролювати якість продукції на всіх етапах його виробництва, починаючи від приймання сировини і закінчуючи фасуванням готової продукції в сучасні види упаковки, що відповідає вимогам самого вимогливого споживача, як на Україні, так і за кордоном.

Тріатлон

це здовов´я

Тріатлон

це витривалість

Тріатлон

це перемога
Top