Заява Оргкомітету СХ2020

Друзі, Оргкомітет зважив всі можливі варіанти розвитку подій з ситуацією по проведенню тріатлону Слов’янська Хвиля у Переяславі та, майже одностайно, прийняв рішення про перенесення старту на 5.06.2021 року
Ми стурбовані не тільки ситуацією, що склалася з поширенням COVID-19, а й повною невизначеністю, коли закінчиться карантин і у вас з'явиться можливість відновити повноцінну підготовку до подолання напівзалізної дистанції.
При винесенні рішення ми відштовхувалися від досвіду і рекомендацій великих європейський стартів і провідних організацій, що розвивають  тріатлон та марафон. Переважна більшість з них скасували на невизначений термін або перенесли старти на наступний рік.
Нам вигідно закрити тему СХ2020 в цьому році, тому що до карантину нами вже був запущений процес підготовки і закупівель. Але ми не хочемо, щоб нова хитка дата СХ в сезоні 2020 ламала ваш розклад на сезон, конкурувала з іншими стартами, які були вже перенесені на пізніший термін або ж ще тільки переносяться, і залишала всіх нас у  підвішеному стані, в умовах повної невизначеності: коли і чим закінчиться історія з пандемією COVID-19 та усі ми повернемось до нормального життя.
Оргкомітет СХ також, як і весь світ, знаходиться в умовах непереборних обставин. Тож перенос старту на наступний рік бачимо самим розумним виходом з цієй кризи.
Всі зареєстровані на СХ2020 автоматично включені в стартовий протокол СХ2021.
Всім добра, здоров'я та 113 на фініші СХ2021
Голова Оргкомітету СХ
Панов Євген.
29.04.2020 р.
 

Тріатлон

це здоров´я

Тріатлон

це витривалість

Тріатлон

це перемога
Top