Результати 2019 / Результаты 2019 / Results 2019

 

місце Фініш, час Прізвище, Ім'я рік народження країна плавання, час вело, час біг, час стартовый № 
1 04:21:08 Хадико Олександр 1991 UKR 00:30:01 02:25:58 01:25:09 68
2 04:28:34 Поливаний Ігор 1999 UKR 00:31:18 02:33:37 01:23:39 35
3 04:34:34 Мамітько Антон 1995 UKR 00:34:40 02:34:36 01:25:18 45
4 04:35:33 Клим Юрій 1985 UKR 00:33:50 02:31:14 01:30:29 KLIM
5 04:40:02 Гончар В'ячеслав 1979 UKR 00:32:40 02:32:25 01:34:57 58
6 04:44:48 Мордасов Олександр 1984 UKR 00:33:25 02:33:05 01:38:18 8
7 04:52:34 Должиков Глеб 1986 UKR 00:36:15 02:35:57 01:40:22 3
8 04:59:12 Луцишин Валентин 1971 UKR 00:39:01 02:37:39 01:42:32 49
9 05:04:06 Поливаний Валерій 1969 UKR 00:41:06 02:49:32 01:33:28 2
10 05:04:23 Ковальчук Олександр 1986 UKR 00:42:30 02:49:58 01:31:55 24
11 05:04:59 Петров Александр 1988 UKR 00:33:10 02:45:50 01:45:59 62
12 05:06:58 Чмель Сергій 1982 UKR 00:45:11 02:48:13 01:33:34 42
13 05:07:02 Волинець Віталій 1984 UKR 00:34:51 02:53:38 01:38:33 53
14 05:09:18 Христянович Юрий 1982 UKR 00:38:04 02:48:48 01:42:26 7
15 05:12:03 Семчук Руслан 1977 UKR 00:39:24 02:46:51 01:45:48 43
16 05:13:45 Valerio Curridori 1953 ITA 00:43:32 02:46:33 01:43:40 60
17 05:15:13 Буцко Володимир 1980 UKR 00:40:24 02:55:11 01:39:38 26
18 05:17:18 Марченко Руслан 1975 UKR 00:42:29 02:54:41 01:40:08 34
19 05:19:19 Горобець Олександр 1980 UKR 00:44:37 02:48:03 01:46:39 57
20 05:22:30 Язенок Віктор 1961 UKR 00:34:15 02:53:53 01:54:22 28
21 05:22:38 Волощук Ярослав 1984 UKR 00:41:25 02:43:38 01:57:35 54
22 05:23:40 Саулко Руслан 1986 UKR 00:41:57 02:52:49 01:48:54 1
23 05:25:15 Поліщук Олег 1975 UKR 00:38:06 02:55:31 01:51:38 37
24 05:26:51 Симошенко Жан 1987 UKR 00:51:20 02:54:26 01:41:05 31
25 05:30:00 Лебедев Олег 1970 UKR 00:43:29 02:55:21 01:51:10 64
26 05:34:22 Ясний Евгеній 1972 UKR 00:35:40 02:54:00 02:04:42 4
27 05:34:53 Козенко Максим 1981 UKR 00:39:55 02:55:39 01:59:19 65
28 05:35:11 Пирогов Олександр 1990 UKR 00:44:36 02:55:04 01:55:31 23
29 05:39:29 Герасименко Юрій 1983 UKR 00:50:56 02:48:45 01:59:48 29
30 05:40:35 Курикша Дмитрий 1985 UKR 00:45:50 03:07:09 01:47:36 30
31 05:40:45 Бондар Борис 1985 UKR 00:44:21 02:50:40 02:05:44 44
32 05:40:56 Нагорний Олексій 1988 UKR 00:41:24 02:47:04 02:12:28 41
33 05:42:20 Бойко Максим 1986 UKR 00:41:47 03:15:19 01:45:14 63
34 05:42:25 Мордовець Дмитро 1987 UKR 00:53:00 03:04:36 01:44:49 36
35 05:43:57 Коваленко Геннадій 1965 UKR 00:42:16 02:59:22 02:02:19 9
36 05:47:48 Оверченко Роман 1989 UKR 00:42:59 03:02:16 02:02:33 67
37 05:48:52 Пономарьов Олександр 1974 UKR 00:47:31 02:58:38 02:02:43 47
38 05:49:30 Ткаченко Геннадій 1972 UKR 00:35:21 03:02:40 02:11:29 18
39 05:50:46 Федина Ігор 1979 UKR 00:44:20 02:56:19 02:10:07 71
40 05:52:10 Марченко Костянтин 1986 UKR 00:46:44 03:11:58 01:53:28 72
41 05:53:42 Невеселый Владислав 1982 UKR 00:40:37 03:12:12 02:00:53 61
42 05:53:46 Ковальов Максим 1979 UKR 00:40:19 03:17:52 01:55:35 48
43 05:56:58 Мельничук Юрій 1973 UKR 00:54:23 03:08:30 01:54:05 22
44 05:59:14 Юцевич Дмитрий 1968 UKR 00:38:50 02:59:54 02:20:30 59
45 06:06:17 Половко Андрей 1978 UKR 00:42:25 03:06:41 02:17:11 55
46 06:06:47 Вічев Сергій 1985 UKR 00:46:28 03:15:38 02:04:41 66
47 06:06:49 Федорищев Сергій 1976 UKR 00:49:50 03:15:33 02:01:26 27
48 06:07:13 Захарченко Михайло 1983 UKR 00:48:10 02:59:00 02:20:03 19
49 06:09:13 Миселюк Сергій 1982 UKR 00:50:43 03:07:37 02:10:53 14
50 06:10:49 Частюк Константин 1974 UKR 00:42:50 03:37:00 01:50:59 25
51 06:11:32 Макайкін Валерій 1973 UKR 00:54:45 03:10:49 02:05:58 70
52 06:14:31 Журавель Юрій 1982 UKR 00:49:10 03:23:00 02:02:21 50
53 06:16:57 Заведюк Тетяна 1986 UKR 00:40:47 03:26:46 02:09:24 W1
54 06:18:09 Мустяца Денис 1976 UKR 00:42:03 03:18:25 02:17:41 32
55 06:19:16 Тимченко Леонід 1979 UKR 00:38:39 03:38:12 02:02:25 11
56 06:20:02 Паламарчук Андрей 1977 UKR 00:59:00 03:18:29 02:02:33 12
57 06:24:17 Сергієнко Олександр 1986 UKR 00:54:46 03:26:17 02:03:14 40
58 06:28:52 Бичков Павло 1979 UKR 00:46:35 03:29:53 02:12:24 33
59 06:30:28 Дудінський Андрій 1982 UKR 00:52:10 03:15:05 02:23:13 20
60 06:31:04 Пилипенко Віктор 1959 UKR 00:55:39 03:17:11 02:18:14 10
61 06:31:07 Логвин Валерій 1988 UKR 00:52:33 03:29:55 02:08:39 13
62 06:32:54 Біленька Ірина 1978 UKR 00:49:45 03:38:38 02:04:31 W3
63 06:33:53 Волков Олександр 1963 UKR 00:57:20 03:29:50 02:06:43 6
64 06:38:15 Синицын Алексей 1982 UKR 00:52:30 03:27:31 02:18:14 51
65 06:41:51 Орос Василь 1978 UKR 00:54:20 03:29:15 02:18:16 39
66 06:52:51 Герасименко Володимир 1975 UKR 00:53:50 03:23:00 02:36:01 69
67 06:53:56 Гордієнко Юрій 1966 UKR 01:14:30 03:40:22 01:59:04 5
68 07:00:08 Плиска Василь 1977 UKR 00:44:44 03:57:06 02:18:18 21
69 07:27:35 Овчаров Денис 1984 UKR 00:54:22 04:11:29 02:21:44 46
70 07:47:42 Шевченко Сергій 1989 UKR 01:02:40 04:15:05 02:29:57 56
  DNF Радлінський Микола 1985 UKR 00:50:34 03:36:51 DNF 52

 

Місце Фініш Прізвище, Ім'я рік країна Плавання, час Вело, час Біг, час
Чоловіки 30-34
1 04:35:33 Клим Юрій 1985 UKR 00:33:50 02:31:14 01:30:29
2 04:52:34 Должиков Глеб 1986 UKR 00:36:15 02:35:57 01:40:22
3 05:04:23 Ковальчук Олександр 1986 UKR 00:42:30 02:49:58 01:31:55
               
Чоловіки 35-39
1 04:44:48 Мордасов Олександр 1984 UKR 00:33:25 02:33:05 01:38:18
2 05:06:58 Чмель Сергій 1982 UKR 00:45:11 02:48:13 01:33:34
3 05:07:02 Волинець Віталій 1984 UKR 00:34:51 02:53:38 01:38:33
               
Чоловіки 40-44
1 04:40:02 Гончар В'ячеслав 1979 UKR 00:32:40 02:32:25 01:34:57
2 05:12:03 Семчук Руслан 1977 UKR 00:39:24 02:46:51 01:45:48
3 05:17:18 Марченко Руслан 1975 UKR 00:42:29 02:54:41 01:40:08
               
Чоловіки 45-49
1 04:59:12 Луцишин Валентин 1971 UKR 00:39:01 02:37:39 01:42:32
2 05:30:00 Лебедев Олег 1970 UKR 00:43:29 02:55:21 01:51:10
3 05:34:22 Ясний Евгеній 1972 UKR 00:35:40 02:54:00 02:04:42
               
Чоловіки 50-54
1 05:04:06 Поливаний Валерій 1969 UKR 00:41:06 02:49:32 01:33:28
2 05:43:57 Коваленко Геннадій 1965 UKR 00:42:16 02:59:22 02:02:19
3 05:59:14 Юцевич Дмитрий 1968 UKR 00:38:50 02:59:54 02:20:30
               
Чоловіки 55-59
1 05:22:30 Язенок Віктор 1961 UKR 00:34:15 02:53:53 01:54:22
2 06:33:53 Волков Олександр 1963 UKR 00:57:20 03:29:50 02:06:43
               
Чоловіки 60+
1 05:13:45 Valerio Curridori 1953 ITA 00:43:32 02:46:33 01:43:40
2 06:31:04 Пилипенко Віктор 1959 UKR 00:55:39 03:17:11 02:18:14

 

группа (категория) Финиш Плавание, время Вело, время Бег, время Фамилия Имя
Эстафетa / Ж 05:21:11 00:40:07 02:55:44 01:45:20 209_Skinny&Strong
  05:56:21 00:46:20 03:02:28 02:07:33 203_LiveLove
  06:06:23 00:35:21 03:34:41 01:56:21 208_Level Up Girls team
  06:21:24 01:14:58 03:00:59 02:05:27 215_Зозульки
Эстафетa / М 05:06:06 00:42:54 02:46:00 01:37:12 204_Semex bulls
  05:09:33 00:31:07 02:59:11 01:39:15 214_Sapik-Team
  05:18:15 00:41:18 02:39:49 01:57:08 216_ALEX TEAM TRIATHLON
  05:21:00 00:30:46 02:51:24 01:58:50 211_Desperado
  05:23:28 00:35:20 02:51:30 01:56:38 206_3K*
  05:28:02 00:43:00 03:02:48 01:42:14 213_GNK team
  05:33:57 00:30:00 03:27:24 01:36:33 205_LevelUp
  05:38:07 00:45:20 03:01:16 01:51:31 217_Б.А.Л.
  05:38:26 00:51:03 02:52:53 01:54:30 210_Pereyaslav Team
  06:02:01 00:30:40 03:35:28 01:55:53 212_LevelUp
  06:35:25 00:36:56 03:34:44 02:23:45 202_ПВА team
Эстафетa/ Микст 04:38:46 00:28:31 02:32:14 01:38:01 218_Sapik Team
  05:16:15 00:47:20 02:56:45 01:32:10 207_TRI-lovers

 

Тріатлон

це здовов´я

Тріатлон

це витривалість

Тріатлон

це перемога
Top