Останні новини
Раді повідомити, що вже другий рік поспіль у ...
Розклад Розклад не є остаточним. Будь
Компанія "Терра" - традиційний спонсор
Траса тріатлону СХ Плавальний сегмент ...
Історична довідка міста Заснування Переяслава
ОСОБЛИВОСТІ ПРАВИЛ ТРІАТЛОНУ СХ
РЕГЛАМЕНТ тріатлону Слов'янська Хвиля
Правила реєстрації на триатлон «Слов'янська ...
  Енерго-промислова ...

Unicorn Systems - учасник тріатлону СХ2018

Раді повідомити, що вже другий рік поспіль у тріатлоні «Слов′янська Хвиля» братиме участь український офіс міжнародної компанії Unicorn Systems. 

В змаганнях братиме участь команда Unicorn Team, до складу якої входять всі бажаючі співробітники компанії. Unicorn Team вже вдруге бере участь в тріатлоні «Слов′янська Хвиля». Керівництво Unicorn Systems завжди підтримувала колектив в таких ініціативах і пишається інтересом своїх співробітників до активного способу життя.
 
 
Unicorn Systems - експерт на міжнародному ринку інформаційних технологій. Компанія надає комплексні послуги та рішення, що охоплюють процеси системної інтеграції, розробки на замовлення, експлуатації та первинної й вторинної підтримки інформаційних систем. Команда Unicorn Systems UA почала працювати в Україні 7 років тому і вже встигла реалізувати якісні проекти, закріпивши за собою репутацію надійного постачальника і розробника комплексних рішень.
 
Компанія постійно розвивається, підтримуючи тісну співпрацю з 300 європейськими компаніями у 25 країнах світу, Unicorn Systems продовжує розширювати сфери своєї компетенції та відкривати нові представництва.
 

Тріатлон

це здовов´я

Тріатлон

це витривалість

Тріатлон

це перемога
Top