Останні новини
Раді повідомити, що вже другий рік поспіль у ...
Розклад Розклад не є остаточним. Будь
Компанія "Терра" - традиційний спонсор
Траса тріатлону СХ Плавальний сегмент ...
Історична довідка міста Заснування Переяслава
ОСОБЛИВОСТІ ПРАВИЛ ТРІАТЛОНУ СХ
РЕГЛАМЕНТ тріатлону Слов'янська Хвиля
Правила реєстрації на триатлон «Слов'янська ...
  Енерго-промислова ...

Компанія "Терра" - спонсор тріатлону СХ2018

Компанія "Терра" - традиційний спонсор тріатлону СХ а Переяславі.
ТОВ «ТЕРРА» входить в число передових підприємств України з виробництва круп і пластівців швидкого приготування, каш моментального приготування.
На заводі налагоджено повний технологічний цикл виробництва, що дозволяє контролювати якість продукції на всіх етапах його виробництва, починаючи від приймання сировини і закінчуючи фасуванням готової продукції в сучасні види упаковки, що відповідає вимогам самого вимогливого споживача, як на Україні, так і за кордоном.
 

Каша 6 видів зернових із льоном, кунжутом та гарбузовим насінням миттєвого приготування

Насіння кунжуту є прекрасним профілактичним засобом від захворювань кісток та суглобів; сприяє нормалізації обміну речовин у організмі, знижує рівень холестерину. Масло, яке є складовою насіння, допомагає під час лікування захворювань шлунково – кишкового  тракту.

Насіння льону має обволікаючу та протизапальну властивість, сприяє зняттю запалення дихальних шляхів, травної та сечостатевої систем.

Насіння гарбуза допомагає  впоратися з кишковою глистовою інвазією, а також лікуванню захворювань сечовивідних шляхів та нирок.

 

Каша вівсяна з журавлиною, абрикосом та екстрактом женьшеню миттєвого приготування

Женьшень– це адаптогенний тонізуючий засіб. Він застосовується під час лікування нервового та фізичного виснаження, астенічного стану,  в період одужання після хірургічної операції, при підвищеному та пониженому тиску, для поліпшення діяльності серцево – судинної системи.

Цінність плодів абрикоса обумовлена високим вмістом мікро-та макроелементів, їх корисно вживати при анемії та серцево-судинних захворюваннях.

Ягоди журавлини підвищують розумову та фізичну працездатність, вони мають протимікробні властивості, допомагають під час лікування захворювань нирок та сечовивідних шляхів.

Корисні властивості журавлини помітили ще  тисячі років тому і називали її найбільш цілющою ягодою лісу.

 

Каша вівсяна з льоном, вишнею та екстрактом ехінацеї миттєвого приготування

Препарати ехінацеї пурпурної сприяють загоєнню ран, виразок та опіків, стимулюють центральну нервову систему та підвищують імунний статус організму.

Використання ехінацеї ефективне при різних запаленнях внутрішніх органів, під час депресії, при фізичному та нервовому виснаженні, при гострих  та хронічних інфекційних захворюваннях.

Насіння льону мають обволікаючу та протизапальну властивість, сприяють  зняттю запалення дихальних шляхів, травної та сечостатевої систем.

Вишняпокращує апетит та процес травлення, є загальнозміцнюючим засобом при анемії та  профілактичним засобом від захворювань серцево – судинної системи.

 

Каша вівсяна з яблуком, сливою та екстрактом цикорію миттєвого приготування

Препарати цикорію вживають для збудження апетиту та покращення діяльності органів травлення, особливо при гастриті, ентериті та коліті. Окрім того, цикорій використовують при легких формах цукрового діабету і як засіб, який активізує обмін речовин в організмі.

Яблуказдатні поліпшити  обмінні процеси в організмі. Крім того, яблука здатні сповільнити процес старіння. Вони сприяють омолодженню організму – просторічна фраза «молодильні яблучка» має право на існування.

Слива –чемпіон серед ягід за вмістом антиоксидантів. Вона також гарна помічниця при хворобах серця та високому тиску, при тромбофлебіті.

 

Каша вівсяна з малиною, персиком та екстрактом розторопші  миттєвого приготування

Із плодів розторопші отримують декілька гепапротекторних препаратів (тобто тих, які позитивно впливають на функції печінки). У народній медицині відвар і порошок насіння розторопші використовується при захворюваннях  печінки, селезінки,  суглобному ревматизмі, хронічному бронхіті. Великий вміст біофлавоноїдів та фітонцидів у малині захищають Ваш організм від золотистого стафілококу, спор дріжджів та пліснявого грибка.

Малина допомагає при захворюваннях органів травлення, при ослабленому імунітеті, при недокрів’ї.

Плодиперсика рекомендуютьхворим з порушенням серцевого ритму, а також як засіб, що стимулює шлункову секрецію та покращує травлення.

 

Каша 5 видів зернових з вишнею, екстрактами L-карнітинута зеленого чаю миттєвого приготування

L-карнітинзамінимакислота, яка необхідна  для вироблення енергії та жирового обміну. 

L-карнітин активізує процес спалювання підшкірного жиру, допомагає переробляти жирові клітини в енергію, підвищувати  працездатність, скоротити період відновлення м’язів, збагачує клітини крові киснем.

Вишня є загальнозміцнюючим засобом при анемії та  профілактичним засобом від захворювань серцево-судинної системи.

Зелений чай зміцнюєімунітет, нормалізує роботу нервової системи, допомагає при стресах і депресії,

покращує роботу серця, надає еластичності та пружності стінкам судин, покращує сон, сприяє зниженню маси тіла.

Тріатлон

це здовов´я

Тріатлон

це витривалість

Тріатлон

це перемога
Top