Сімекс Альянс Україна - офіційний спонсор тріатлону "Слов'янська Хвиля"

"СІМЕКС АЛЬЯНС УКРАЇНА - офіційний спонсор тріатлона СХ 

ТОВ “СІМЕКС АЛЬЯНС УКРАЇНА”є ексклюзивним українським представником всесвітньо відомої канадської компанії «СІМЕКС АЛЬЯНС КАНАДА», яка забезпечує генетичну продукцію в більш як 80 країн світу

 

 

Канадська компанія «СІМЕКС АЛЬЯНС» - світовий лідер в тваринництві. Працює в Україні з 1990 року, забезпечує високоякісною генетичною продукцією господарства усіх форм власності, які займаються молочним скотарством. Канадські голштини визнані в усьому світі за найвищу продуктивність та відмінний тип, як найефективніші у світі виробники молока.

 

 

На сьогоднішній день СІМЕКС АЛЬЯНС Україна забезпечує генетичну продукцію з однієї із найкращих компаній світу СІМЕКС АЛЬЯНС Канада в більше 300 господарств України.

  В більшості їх це кращі провідні племгосподарства з високою продуктивністю по всій  території України, які потребують генетичну продукцію бугаїв-плідників світового рівня. 

 

 

ТОВ СИМЕКС АЛЬЯНС УКРАЇНА тісно співпрацює з науковими співробітниками інституту генетики та розведення, будують довгострокові селекційні програми і не отримала жодної рекламації на генетичноу продукцію з Канади.

 

 Завантажити Презентацію ТОВ Сімекс Альянс Україна

Тріатлон

це здоров´я

Тріатлон

це витривалість

Тріатлон

це перемога
Top