Медова Хата - офіційна пасіка тріатлону "Слов'янська Хвиля"

МЕДОВА ХАТА -  офиційна пасіка тріатлону СХ 

 МЕДОВА ХАТА - магазин здорового харчування, в якому ви знайдете натуральний мед і продукти бджільництва з приватної пасіки, яка знаходиться в мальовничому куточку Миколаївщини.

Мед любите? Цей продукт неможливо не любити. А користь продуктів бджільництва поки ще недооцінена тріатлетами. У той час, як саме в Україні цей продукт доступний і дешевий як ніде.

Під час гонки на довгій дистанції або на тренуванні в пошуках швидкої енергії ми вимушено гробимо свої шлунки та імунну систему поживними гелями нахіміченими незрозуміло з чого.

Але, дяка богу, в природі є продукт, який відмінно допоможе вам відновити здоровий баланс в тілі після гонки або тренування.

Ukranian Power Gel - саме так можна назвати мед!

Магазин здорового харчування Медова Хата, з 2019 року розпочинає виступати в якості офіційної пасіки тріатлону СХ.

Мед буває різний, в залежності від місця і часу збору. Але єдиний в одному: цей продукт 100% натуральний природний енергетик, який подарує вам сили перед гонкою і поверне втрачену після фінішу.

Кожен учасник тріатлону СХ знайде в своєму стартовому пакеті баночку з вельми цікавим бджолопродукти - крем-медом.

Це натуральний мед, збитий за особливою технологією, до стану ніжного суфле. У ньому збережені всі корисні властивості властиві звичайному меду, але за консистенцією він ніжніше і більш зручний у вживанні.

Що таке крем-мед? Відповідь на це питання Ви не знайдете в старих книгах з кулінарії або бджільництва. Незважаючи на те, що дана технологія приготування була розроблена ще на початку минулого століття, в Україні вона лише набирає популярність.

Крем-мед - харчовий продукт, одержуваний в процесі кремації (збивання) натурального меду. Мета цього технологічного процесу полягає в профілактиці утворення великих кристалів цукру в меді (зацукровування)
 
Чим крем-мед відрізняється від звичайного меду? В принципі, нічим, крім структури і кольору. У ньому зберігаються якості і всі властивості натурального меду, який не пройшов таку обробку.
 
Звичайний мед при зберіганні кристалізується і перетворюється в щільну масу. Всім відомо, як, часом, важко дістати його з банки або намазати на хліб. З рідким медом проблем не менше - він тече, капає з бутерброда, і намазати його не менше складно, ніж твердий.
Крем-мед завдяки своїй структурі надзвичайно зручний у використанні. Його не потрібно підігрівати або впливати на нього якось по-іншому. Приготований один раз продукт можна вживати тривалий час. У ньому зберігаються всі корисні властивості свіжого відкаченого меду.
 
 
 

Тріатлон

це здоров´я

Тріатлон

це витривалість

Тріатлон

це перемога
Top