Про нас

Оргкомітет тріатлону «Слов´янська Хвиля» 

Команда організаторів  тріатлону «Слов´янська Хвиля» практично не змінюється з першої СХ в 2007 році.

Ми всі з різних місць України. Але всі ми об'єднані однією ідеєю - зробити проект «Слов'янська Хвиля» традиційним і якісним святом тріатлону для справжніх любителів і цінителів цього виду фізичної активності

  • Panov
  • Tatkova_I
  • Shcherbanivskyi
  • shcherbanovskaja
  • Tatkova_V
  • Parkhom
  • kosenko
  • rozumniy
 

 

ОРГАНІЗАТОРИ

 
Історія агентства спортивного менеджменту YEvents Pro веде свій початок з осені 2003 року, коли групою ентузіастів зі спортклубу «Стаєр-Атлон» був організований перший легкоатлетичний пробіг «Біг для всіх».
Цей захід своєю відкритістю, душевністю і святковістю відразу ж припав до душі простим любителям здорового та активного способу життя. З тих пір теплота та душевність є візитною карткою всіх спортивних заходів, що проводяться менеджерами агентства YEvents Pro.
За довгі роки менежерами агентства було проведено понад сотні спортивно-масових заходів різного масштабу. Ряд стартів які започатковані менеджерами YEvents Pro є унікальними за своєю формою і задають тренд у розвитку масового спорту для любителів.
 
 
«Манускрипт 2012» - рекламна і сувенірна продукція та матеріали для упаковки
Оригінально упакований подарунок завжди приємніше і дарувати, і отримувати. Це красиво, плюс інтрига, адже так цікаво, що ж там усередині. Стильна упаковка - це не просто барвиста обгортка з квіточкою, це важлива складова рекламної кампанії і невід'ємний атрибут розкрутки бренду. В умілих руках звична упаковка може перетворитися на справжній витвір мистецтва, гідне не меншої захоплення, ніж її вміст.

 

Переяслав-Хмельницька міська рада  – представницький орган місцевого самоврядування, який наділений правом представляти інтереси територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького і приймати від її імені рішення та здійснювати в її інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про статус депутатів місцевих рад“, Європейською хартією місцевого самоврядування, Статутом територіальної громади, іншими нормативно-правовими актами та цим Регламентом.

 
 
 
 

Тріатлон

це здоров´я

Тріатлон

це витривалість

Тріатлон

це перемога
Top