Партнеры

Переяслав-Хмельницька міська рада – представницький орган місцевого самоврядування, який наділений правом представляти інтереси територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького і приймати від її імені рішення та здійснювати в її інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про статус депутатів місцевих рад“, Європейською хартією місцевого самоврядування, Статутом територіальної громади, іншими нормативно-правовими актами та цим Регламентом.

 

Переяславська земля — складова частина Київщини — здавна була адміністративним центром певної округи, розміри і межі якої не раз змінювалися. За епохи Київської Русі це було Переяславське князівство, що охоплювало всю лівобережну частину Середньої Наддніпрянщини і землі на північний схід, у XVII–XVIII ст. — Переяславський полк. Із ліквідацією автономії України наприкінці XVIII ст. Переяслав став повітовим центром Полтавської губернії. З 1921 року Переяславський повіт входить до Київської губернії, а після утворення 27.02.1932 року Київської області Переяславський район ввійшов до її складу. В 1943 році Переяславський район переіменовано в Переяслав-Хмельницький.
 
 
«Манускрипт 2012» – рекламная и сувенирная продукция и материалы для упаковки
Оригинально упакованный подарок всегда приятнее и дарить, и получать. Это красиво, плюс интрига, ведь так интересно, что же там внутри. Стильная упаковка – это не просто красочная обертка с цветочком, это важная составляющая рекламной кампании и неотъемлемый атрибут раскрутки бренда. В умелых руках привычная упаковка может превратиться в настоящее произведение искусства, достойное не меньшего восхищения, нежели ее содержимое.
 
 
 
Слобожанский спортклуб «Стайер-Атлон» – создан в 2002 году спортсменами-любителями г.Первомайский и Первомайского района Харьковской области с целью объединения единомышленников для развития и популяризации здорового образа жизни
 
 
Клуб було створено 18 березня 2011 року ентузіастами розвитку тріатлону на Україні, організаторами багатьох мультиспортивних змагань, тріатлонів, пробігів. Головною метою створення Клубу є зосередження співпраці любителів спорту на створенні змагань з тріатлону на Україні, популяризація здорового способу життя.  Головними ініціаторами створення Клубу є Микола Іванович Ястребов та Андрій Ястребов.
 
 
 
Проплыви 3,86 км, проедь на велосипеде 180 км и пробеги марафон! Без отдыха, без остановки. Гордись этим всю оставшуюся жизнь.
На ironstat.org.ua собраны имена всех железных триатлетов Украины, когда либо фишировавших на длинной триатлонной дистанции.
 
 

Это место зарезервировано для вас. Свяжитесь с нами, чтобы стать партнером культового триатлона Слов*янська Хвиля

 

 

Тріатлон

це здовов´я

Тріатлон

це витривалість

Тріатлон

це перемога
Top