Стартовий протокол • Стартовый протокол • Start list

update_07:20_19.05.2018

BIB № Прізвище Им´я Рік народж. Стать Категорія Нас.пункт Країна Спільнота Група
W2 Zavediuk Tetiana 1986 W W Ivano-Frankivsk UKR Borys Running Club W
W5 Яковенко Катерина 1983 W W Киев UKR Triatman
43 Мамітько Антон 1995 M М Переяслав-Хмельницький UKR   M
29 Dubic Ruslan 1989 M М Chisinau MDA www.soling.md
52 Андриенко Андрей 1989 M М Киев UKR Киевский Спорт
53 Воронко Олег 1989 M M Kyiv UKR Киевский спорт
45 Прудников Иван 1989 M М Киев UKR Киевский Спорт
24 Проноза Ігор 1988 M М30 Київ UKR   30-34
44 Пинчук Евгений 1988 M М30 Харьков UKR  
5 Tsyvaniuk Mikhail 1987 M М30 Kyiv UKR  
30 CERNEAVSKI OLEG 1987 M М30 MOLDOVA MDA DOSTriTeam
1 Саулко Руслан 1986 M М30 Переяслав UKR SapikTeam
8 Должиков Глеб 1986 M М30 Киев UKR Киносура
16 Дейнеко Віталій 1986 M М30 Переяслав UKR  
28 Nisenboim Igor 1986 M М30 Chisinau MDA Triathlon Moldova
48 Ковальчук Олександр 1986 M М30 Київ UKR Sapik-team
KLIM Клим Юрий 1985 M М30 Киев UKR KliM Team
20 Перепічай Антон 1985 M М30 Київ UKR Endurance school
25 Товкач Андрій 1985 M М30 Київ UKR Kuzin Team
37 Овчаров Денис 1984 M М30 Киев UKR  
40 Мордасов Александр 1984 M М30 Kiev UKR Sportlife Позняки
50 Лисий Володимир 1984 M М30 Волочиськ UKR  
22 Besedin Yurii 1983 M М35 Kharkiv UKR   35-39
26 Гостєнін Євгеній 1983 M М35 Обухів UKR SapikTeam
38 Герасименко Юрій 1983 M М35 Переяслав-Хмельницький р-н с.Лецьки UKR Переяслав
4 Христянович Юрий 1982 M М35 Киев UKR Toprunners
32 Тищенко Руслан 1982 M М35 Черкассы UKR  
33 Журавель Юрій 1982 M М35 Київ UKR  
18 Атаманов Вадим 1981 M М35 Киев UKR YouAreMan
31 Ващук Олександр 1981 M М35 Київ UKR SoloМандри
27 Ярмак Николай 1980 M М35 Черкассы UKR  
34 Федина Ігор 1979 M М35 Львів UKR Shypshyna Run Club
39 Тимченко Леонід 1979 M М35 Київ UKR Sapik-team
42 Гончар Вячеслав 1979 M М35 Киев UKR Capitaltri
47 Трофимчук Євген 1978 M М40 Киев UKR Triatman 40-44
49 Пилипенко Олександр 1977 M М40 Вінниця UKR  
7 Погойда Володимир 1976 M М40 Київ UKR Triatman
15 Колодяжний Сергій 1976 M М40 Суми UKR  
35 Мустяца Денис 1976 M М40 Киев UKR  
36 Федорищев Сергій 1976 M М40 Бровари UKR Тритмен
3 Герасименко Володимир 1975 M М40 Київ UKR НУОУ
19 Романюк Олександр 1975 M М40 Киев UKR Triatman
21 Поліщук Олег 1975 M М40 Київ UKR Live.Love Tri
17 Базалийский Олег 1974 M М40 Киев UKR KUZIN TEAM 
51 Мельничук Юрій 1973 M М45 Київ UKR Тріатман 45-49
2 Ясний Евгеній 1972 M М45 Київ UKR Triatman
12 Ткаченко Геннадій 1972 M М45 Київ UKR  
13 Луцишин Валентин 1971 M М45 Вышгород UKR Dnepr Masters Cycling Team
46 Iutsevych Dmytro 1968 M М50 Novie Petrovcy , Kiev region UKR   50-54
6 Гордієнко Юрій 1966 M М50 Київ UKR SCS Sport club "Scientist"
9 Коваленко Геннадій 1965 M М50 Полтава UKR Полтавщина поряд
14 Волков Олександр 1963 M М55 Kyiv UKR   55-59
41 Дешунін Сергій 1963 M М55 Kyiv UKR  
11 Нiкулiн Олександр 1962 M М55 Суми UKR Sumy Running Club
10 Язенок Вiктор 1961 M М55 Киiв UKR Sportlife
23 Пастух Ігор 1955 M М60 Житомир/Київ UKR ЕКТА 60-69

 

 Естафета / Эстафета  / Relay
BIB № Прізвище Им´я Рік народж. Стать Нас.пункт Країна Команда
200 Кулик Юлія 1993 W Київ UKR Unicorn Team
Леник Максим 1990 M Київ UKR
Гуржій Роман 1990 M Київ UKR
201 Куйбіда Віктор 1959 M Переяслав UKR Semex Bulls
Бойко  Михайло   M Переяслав UKR
Тірбах Анатолій 1991 M Переяслав UKR
202 Савенко Катерина 1989 W Київ UKR ALKOTeam
Жидков Андрій 1973 M Київ UKR
Засуха Валентин 1978 M Київ UKR
203 Сендерський Михайло 1985 M Київ UKR KlimTeam
Ланін Вячеслав 1976 M Київ UKR
Стельмах Василь 1977 M Київ UKR
204 Костін Тарас 1973 M Переяслав-Хмельницький UKR Pereyaslav Team
Тимчак Олександр 1987 M Переяслав-Хмельницький UKR
Шарапка Віктор 1959 M Переяслав-Хмельницький UKR

 

Тріатлон

це здовов´я

Тріатлон

це витривалість

Тріатлон

це перемога
Top