Спонсори

 ОФІЦІЙНИЙ СПОНСОР

 

ТОВ “СІМЕКС АЛЬЯНС УКРАЇНА”є ексклюзивним українським представником всесвітньо відомої канадської компанії «СІМЕКС АЛЬЯНС КАНАДА», яка забезпечує генетичну продукцію в більш як 80 країн світу

Канадська компанія «СІМЕКС АЛЬЯНС» - світовий лідер в тваринництві. Працює в Україні з 1990 року, забезпечує високоякісною генетичною продукцією господарства усіх форм власності, які займаються молочним скотарством. Канадські голштини визнані в усьому світі за найвищу продуктивність та відмінний тип, як найефективніші у світі виробники молока.

 

 ОФІЦІЙНИЙ СПОНСОР

 

Енерго-промислова група «Югенергопромтранс» — перша українська компанія, що реалізує біоенергетичні проекти на деревній трісці в Україні.

Компанія заснована у 2005 році та є власником і оператором когенераційних потужностей, а також розробником проектів альтернативної енергетики.

На рахунку компанії когенераційна станція в місті Сміла (Черкаська обл.) та проект, що реалізується - ТЕС потужністю 5 МВт у місті Переяслав-Хмельницький (Київська обл.)

 

Офіційна пасіка

МЕДОВА ХАТА - магазин здорового харчування, в якому ви знайдете натуральний мед і продукти бджільництва з приватної пасіки, яка знаходиться в мальовничому куточку Миколаївщини.

Тріатлон

це здоров´я

Тріатлон

це витривалість

Тріатлон

це перемога
Top