Заява Оргкомітету СХ2020.

Друзі, Оргкомітет зважив всі можливі варіанти розвитку подій з ситуацією по проведенню тріатлону Слов’янська Хвиля у Переяславі та, майже одностайно, прийняв рішення про перенесення старту на 5.06.2021 року

Ми стурбовані не тільки ситуацією, що склалася з поширенням COVID-19, а й повною невизначеністю, коли закінчиться карантин і у вас з'явиться можливість відновити повноцінну підготовку до подолання напівзалізної дистанції. При винесенні рішення ми відштовхувалися від досвіду і рекомендацій великих європейський стартів і провідних організацій, що розвивають тріатлон та марафон. Переважна більшість з них скасували на невизначений термін або перенесли старти на наступний рік.

Нам вигідно закрити тему СХ2020 в цьому році, тому що до карантину нами вже був запущений процес підготовки і закупівель. Але ми не хочемо, щоб нова хитка дата СХ в сезоні 2020 ламала ваш розклад на сезон, конкурувала з іншими стартами, які були вже перенесені на пізніший термін або ж ще тільки переносяться, і залишала всіх нас у підвішеному стані, в умовах повної невизначеності: коли і чим закінчиться історія з пандемією COVID-19 та усі ми повернемось до нормального життя.

Оргкомітет СХ також, як і весь світ, знаходиться в умовах непереборних обставин. Тож перенос старту на наступний рік бачимо самим розумним виходом з цієй кризи.

Всі зареєстровані на СХ2020 автоматично включені в стартовий протокол СХ2021.

Всім добра, здоров'я та 113 на фініші СХ2021

Голова Оргкомітету СХ

Панов Євген.

29.04.2020 р.

Последние новости
РЕГЛАМЕНТ триатлона Слов´янська Хвиля
Трасса триатлона СХ Плавательный сегмент
Правила регистрации на триатлон «Слов´янська ...
Расписание Расписание не является ...
ОСОБЕННОСТИ ПРАВИЛ ТРИАТЛОНА СХ    Оргкомитет
Историческая справка  Появление ...

Тріатлон

це здоров´я

Тріатлон

це витривалість

Тріатлон

це перемога
Top