Стартовий протокол • Стартовый протокол • Start list

Стартовий протокол 2021• Start list 2021

update_15:00_11.05.2021

Індивідуальна гонка / Individual race  
BIB № Прізвище Им´я Рік народж. Стать Нас.пункт Країна Спільнота Вікова категорія
TETIANA Zavediuk Tetiana 1986 W Ivano-Frankivsk UKR Borys Running Club Жінки
W1 Kovalevska Natalia 1979 W Kyiv UKR  
W2 Поливаная Наталья 1971 W Харьков UKR Team 404
36 Кушка Михайло 1999 M Київ UKR   Абсолют
31 Демчук Артем 1994 M Винница UKR NoBoringRunners
1 Хадыко Александр 1991 M Сумы UKR Sapik Team 30-34
25 Оверченко Роман 1989 M Полтава UKR  
16 Мельник Денис 1988 M Вінниця UKR  
10 Ковальчук Олександр 1986 M Київ UKR Sapik Team 35-39
33 Saulko Ruslan 1986 M Pereyaslav UKR Sapik Team
23 Семенчук Євгеній 1985 M Київ UKR  
8 Волинець Віталій 1984 M Тернопіль UKR  
14 Кодак Олександр 1984 M Кременчуг UKR Kodakbrotherteam
35 Орлов Александр 1984 M Киев UKR  
15 Гостєнін Євгеній 1983 M Обухів UKR Sapikteam
26 Герасименко Юрій 1983 M с. Лецьки UKR  
30 Зверянский Юрій 1983 M Вінниця UKR NoBoringRunners
7 Чмель Сергій 1982 M Івано-Франківськ UKR  
24 Журавель Юрій 1982 M Київ UKR LEVEL TEAM
20 Bavshyn Oleh 1981 M Lviv UKR   40-44
5 Буцко Володимир 1980 M Київ UKR  
29 Danylchuk Roman 1980 M Vinnytsa UKR NoBoringRunners
17 Oros Vasyl 1978 M Київ UKR  
9 Паламарчук Андрей 1977 M Киев UKR  
11 Плиска Василь 1977 M Київ UKR  
6 Федорищев Сергей 1976 M Бровари UKR Triatman 45-49
19 Погойда Володимир 1976 M Київ UKR Triatman
22 Перепечай Юрій 1976 M жмеринка UKR  
28 Скакунов Юрий 1976 M Харьков UKR Догони
3 Герасименко Володимир 1975 M Житомир UKR  
12 Мельничук Юрій 1973 M Київ UKR Тріатман
4 Ясний Євгеній 1972 M Киев UKR Триатман
18 Луцишин Валентин 1971 M Вышгород UKR Dnepr Masters Cycling Tiem 50-54
34 Nikolaiev Leonid 1971 M Kiev UKR Intelcity
27 Поливаный Валерий 1969 M Харьков UKR Team 404
32 Юцевич Дмитро 1968 M Нові Петрівці UKR  
13 GORDIIENKO IURII 1966 M Kyiv UKR SCS "Sport club Scientist" 55-59
21 Коваленко Геннадій 1965 M Полтава UKR ФЛАП
2 Volkov Oleksandr 1963 M Simferopol UKR SCS "Sport club Scientist"

 

 Естафета / Relay
BIB № Прізвище Им´я Рік народж. Стать Нас.пункт Країна Команда
200 Куйбіда Віктор 1959 M Pereyaslav UKR Semex
Саулко Вячеслав 1961 M Pereyaslav UKR
Тірбах Анатолій 1991 M Pereyaslav UKR
201 Tsyhaniuk Oleksandr 2001 M Ternopil UKR Ternopil  triathlon team
Tanovskiy Maksym 1999 M Ternopil UKR
Skorokhid Anton 1996 M Ternopil UKR
202 Дехтяренко Олег 1991 M м. Київ UKR ТТТ.UA
Бабюк Іван 1992 M м. Канів UKR
Гур'єва Ольга 1987 W м. Київ UKR
203 НОВАК МАТВІЙ 1980 M ЧЕРКАСИ UKR BARBYK TEAM
НОВАК ГРИГОРІЙ 1979 M КИЇВ UKR
КУЩ ОЛЕКСАНДР 1978 M КИЇВ UKR
204              
           
           
205              
           
           

 

Тріатлон

це здоров´я

Тріатлон

це витривалість

Тріатлон

це перемога
Top